• ورود کاربران
 • عضویت
 • خود هیپنوتیزم وقانون جذب

  خود هیپنوتیزم وقانون جذب

  مل فیشر 17 سال تمام به دنبال یک گنجینه غرق شده در دریا به جست و جو پرداخت. سرانجام این گنجینه طلاو نقره به ارزش بیش از 400میلیون دلار را کشف کرد. از یکی از اعضای گروه خواسته شد تا توضیح دهد چه عاملی موجب شده بود تا اواین مدت طولانی به همکاری با گروه تجسس ادامه دهد؟

  وی درجواب گفت: مل فیشر این توانایی را داشت که همکاران خودرا در موقعیت هیجانی قراردهد که خوداحساس می کرد. فیشرهرروز به ما و سایر اعضای گروه می گفت: روز موعود همین امروز است! و در پایان روز بیان می کرد که فردا همان روزموعود خواهد بود و چنان ایمانی در صدای فیشر بود و او چنان با اطمینانی حرف می زد که دقیقا همین باور را در ما نیز به وجود می آورد و ما نیز درست مانند او همین احساس را پیدامی کردیم. او هرروز شرایطی برای کسب موفقیت پدید می آورد و همین باعث شد که آن قدر به کارخود ادامه دهد تاسرانجام موفقیت را از آن خود گرداند.

   

  قانون جذب چیست؟

  یکی از قدرت های بزرگی که خداوند متعال در وجود هر انسانی قرارداده است توانایی رسیدن به خواسته هایش است..چند لحظه فکر کنید و با خود مرور کنید تعداد دفعاتی که هرگونه خواسته ای از خدا داشته اید وبرای شما اتفاق افتاده؛ چند عدد بوده است؟

  هر فردی در طول عمر به دفعات مختلف این احساس فوق العاده را تجربه کرده است که به خواسته های خود رسیده است و علت آن این بوده که ناخودآگاهش رسیدن به آن خواسته را باورکرده و پذیرفته بوده است. هرآنچه را که ناخودآگاه بتواند باورکند و فرکانس هایش را با آن خواسته هماهنگ کند صد در صد آن خواسته در دنیای بیرون بوجود خواهد آمد.


  چگونه راحت تر به خواسته های خود برسیم؟

  شاید مهم ترین مسئله در راه رسیدن به خواسته ها واهداف این است که باور کنیم که می توانیم به هدف وخواسته خود برسیم.حتما شما هم افراد زیادی در اطراف خود دیده اید که به محض اینکه تصمیمی در زندگی می گیرند،با تکیه بر باور بی نهایت قدرتمند خود فکر خود را اجرا کرده وبه موفقیت می رسند.کافیست که زندگی موفق ترین افراد دنیا را بررسی کنیم و متوجه شویم که تمامی این افراد باور داشته اند که می توانند در واقع چیزی که آن ها را از دیگران متمایز می کند توانایی درونیشان در جذب خواسته های خود است.

   

  قانون جدب چگونه عمل می کند؟

  قانون جذب براساس ارتعاش عمل می کند.  هر چیزی از انرژی ساخته شده  و انرژی های مشابه همدیگر را جذب می کند.هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مختص به خود است و وقتی انسان در مورد چیزهای مختلف اعم از پول، روابط خوب، سلامتی، فقر، روابط نابسامان، بیماری... تمرکز می‌کند همان‌ها را نیز جذب می‌ کند و  انسان می تواند با قدرت ذهن و احساساتش  و کنترل درست آنها بر اساس آگاهی از قوانین جهان هستی  خواسته ها و رویاهای خودراچذب کند.
   

   

  خودهیپنوتیزم وقانون جذب

  همان طور که می دانیم برای ضمیرناخودآگاه ما فرقی نمی کند که تصاویر را ازصفحه تلویزیون تماشا کند ویا ما تصاویر را در ذهن خود نقش ببندیم.ما می توانیم با استفاده از تکنیک های خود هیپنوتیزم باورهای قدرتمند را به ناخودآگاه خود وارد کنیم واز طریق توانایی بی اندازه ضمیر ناخودآگاه به تمام خواسته های خود در زندگی برسیم هر خواسته ای که انسان داشته باشد از طریق برنامه ریزی وجود ناخودآگاه خود به آن خواهد رسید.

   

   

  مطالب مرتبط

  • زندگینامه شیلا جانسون
   زندگینامه شیلا جانسون

   اولین زن سیاه پوستی که میلیاردر شد  

  • 7مزیت اصلی خود هیپنوتیزم
   7مزیت اصلی خود هیپنوتیزم

   شایدبرای خیلی از ما این سوال ایجادشود که چرا باید از تکنیک های خود هیپنوتیزم استفاده کنیم؟ پاسخ این پرسش را باید در۷مزیت خودهیپنوتیزم جستجو کرد: ۱-امروزه برای اغلب محققان در زمینه روانشناسی این موضوع به اثبات رسیده است که هر انسانی داری دوضمیرخود آگاه وناخود آگاه است.همه کارشناسان این موضوع ایمان دارند که قدرت ضمیر ناخودآگاه به مراتب از خودآگاه بالاتراست. اما همان طور که می دانیم ناخودآگاه درک وشعور ندارد، بنابراین هر خوراکی که به آن بدهیم پذیرایش خواهد بود، در واقع ما با خود هیپنوتیزم به راحتی دستورات و خوراک را به ناخودآگاه ارسال می کنیم. شاید هیچ تکنیکی را نتوان به سادگی خود هیپنوتیزم پیدا کرد. ۲-تمامی افراد در هر رده سنی و با هر شرایطی می توانند از این تکنیک استفاده کنند، در واقع در اجرای خودهیپنوتیزم محدودیت های ما بسیار کم خواهد بود. ۳-ما می توانیم در هر شرایطی از تکنیک های خود هیپنوتیزم استفاده کنیم، در واقع این موضوع نیز یکی دیگر از مزیت های چشمگیر خود هیپنوتیزم است، شما برای خود هیپنوتیزم به زمان و مکان خاصی نیاز ندارید. تنها کافیست ذهن خود را آرام کنید وشروع به انجام تمرین ها کنید. ۴-امروزه هیپنوتیزم به عنوان ابزاری برای درمان بسیاری از بیماری ها قابل استفاده است، شما برای هر نوع درمانی احتیاج به یک فرد متخصص دارید که مراحل را برای شما انجام دهد، اما با یادگیری تکنیک های خود هیپنوتیزم خودتان و به تنهایی می توانید بسیاری از باورهای اشتباه خودرا اصلاح کنید. ۵-خود هیپنوتیزم هیچ گونه خطری ندارد. شاید برای کسانی که از دانش کافی در این زمینه برخوردار نیستند کمی ترس از اجرای خود هیپنوتیزم وجود داشته باشد، اما اگر کمی دراین  حوزه مطالعه داشته باشید متوجه خواهید شد که این تکنیک هیج گونه خطر و عوارضی برای شما نخواهد داشت. ۶-شما برای انجام خود هیپنوتیزم به ابزار خاصی نیاز ندارید، شما به راحتی می توانید با گوش دادن به فایل های صوتی-تجسمی خود را به حالت آلفا برسانید و باورهای صحیح را جایگزن باورهای نادرست کنید. ۷-شما در هر زمانی که بخواهید می توانید از حالت خود هیپنوتیزم خارج شوید.     نویسنده:مجیدرشیدی

  • بزرگ فکر کنید
   بزرگ فکر کنید

   بزرگ فکر کنید

  محصولات مرتبط

  • کتاب زن باهوش
   کتاب زن باهوش

   آموزه های کتاب زن باهوش زندگی هر زنی را متحول و دگرگون می کند و مطالعه  این کتاب، به طور حتم برای هر زنی از خوردن و آشامیدن واجب تر است.

  • بسته آموزشی شبی با میلیونرها
   بسته آموزشی شبی با میلیونرها

   ویژه افرادی که از همین امروز می خواهند یک میلیونر خود ساخته شوند اما تصور می کنند سرمایه و قدرتی برای شروع ندارند.
    

  نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

  captcha Refresh
  captcha Refresh
  اکرم أقاجانلو:
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۷
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  مرسی عالی بودپاسخ

  علی سه چهاری:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام از اینکه تکنیک های کلیدی را صادقانه باز گو می کنید و همه انها عملی وموثر بوده از شما سپاسگزاریم پاسخ

  امیر حسین غفوری:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام .
  منم تا حالا خیلی از این تکنیک استفاده کردم خیلی خوب جواب میده.پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام .موفق و سربلند باشید

  پاسخ

  ناءیریکا بیاتی:
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلااااااام خداقوت :)
  شرمنده چند روزی دستم بند یه اتفاق فوق العاده عالی بود که در ادامه بهتون میگم:
  آقا من عجییییییییییییب به این قانون جذب معتقدم.شاید بپرسید چطور؟
  عرضم به خدمتتون:من وقتی دوران مدرسه رو تموم کردم بلافاصه بعد کنکور وارد دانشگاه شدم در رشته مورد علاقه ام تاریخ که انتخاب اولم بود چون برنامه ریزی 13سالم برپایه ی تاریخ و باستانشناسی بود.وقتی قبول شدم با اینکه تو دانشگاه مطرحی قبول نشده بودم اما از خدا خواستم تا بهم کمک کنه تو این مقطع هرزمانی که شد این فرصت نویسندگی و مقاله نویسی رو یجوری برام جور کنه تا ببینم از پسش برمیام یا نه!تا اینکه :) تا اینکه من در سال آخر دانشگاهم این موقعیت جور شد و من سال آخری بودم و درنهایت مخالفت اساتیدم همزمان با درسم برای یک دانشنامه ای 6تا مقاله همزمان مسءولیتشو بعهده گرفتم.آخ باورش براتون شاید سخت باشه اما من رو ابرها سیر میکردم عین خیالمم نبود که بابا دیوونه تو سال آخرته بفکر درست باش هیچی فایده نداشت این حرفا و این باعث شد من درسم بیشتر طول بکشه.همچنان عین خیالم نبود.با خودم میگفتم این دانشنامه فقط یه بار قراره نوشته بشه و چه فرصتی بهتر از این :) تا اینکه بالاخره بعد یکسال و نیم تونستم هر 6مدخل دانشنامه رو تحویل بدم که 3تا و نصفیش(عکسهایی که بدست آوردم) چاپ شده و در آینده یکی از مقاله هایم برای جلد دیگری از دانشنامه که تا آن زمان مجهول الهویه بود قرار است بچاپ برسد که درمجموع بشود 4ونیم مقاله چاپ شده از 6مقاله و الان که درخدمتتون هستم درسم هم تمام شده و من به این هدفم رسیدم. و یه خبر عالی تر اینکه من تونستم با اینکه هنوز کنکور ارشد باستانشناسی رو ندادم اما برای یک همایشی چکیده ای درمورد موضوعی که مربوط به رشته باستانشناسی بود رو ارائه بدم و چه بسا چاپ هم خواهد شد هرچند نتونستم از پس خود مقاله بربیام چون ترکیب مطالبش( دید معماری و باستانشناسی) برام فوق العاده سنگین بود و تو اون محدوده زمانی تعیین شده نتونستم از پسش بربیام.اما تجربه ی فووووووووق العاده عالی ای بود و هست :)
  مخلص کلام خواستن توانستن است :)
  وای چقدر حرف زدم ببخشید سرتونو درد آوردم.
  شما فوق‌العاده هستید ;-)
  به امید روزای عااااااااااالیییییییییی :)
  پاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام، ازهمراهی شما سپاسگزاریم. خاطره تاثیرگذاری بود. ان شالله که هرروز قوی تر وشاداب تر به موفقیت های دیگری خواهید رسید. سربلند وپیروز باشید.

  پاسخ

  متین ولی زاده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  با سلام و عرض ادب خدمت شما و همکاران گرامی شما
  بسیار ممنون و متشکرم از این مطلب فوق العاده مفیدی که در اختیار ما قرار دادید.
  آرزوی موفقیت روزافزون برای شماپاسخ

  مدیریت سایت پاسخ داده:
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام، ما نیز ار همراهی شما سپاسگزاریم.
   

  پاسخ

  به اشتراک بگذارید

  عضویت در خبرنامه

  باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.


  ایمیل خود را وارد نمائید