• ورود کاربران
 • عضویت
 • بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان

  بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان

   

  • اگه دست به هر کاری زدی،اما هنوز نتیجه نگرفتی.
  • اگه تو هم آرزوی رسیدن به رفاه مالی داری ولی هنوز بهش نرسیدی.
  • اگه تو هم وارد دانشگاه شدی،اما هنوز به ثروت مورد نظرت دست پیدا نکردی.

   

  مطمئن باش اگه فکر و رفتارت رو تغییر ندی باید به همین زندگی ادامه بدی.

   

   

   

   

  داستان زندگی من:

   سال ها پیش که کارم رو شروع کردم،رویا های بزرگی در سر داشتم،دوست داشتم به جایی برسم،که دیگه نیازی به کار کردن نداشته باشم و اگه کاری رو انجام میدم، فقط از روی عشق وعلاقه باشه و بتونم از کار و  زندگیم لذت ببرم.

  ​من از 13سالگی کار کردم،کارهای بسیار سختی که شاید یه نوجوان 13ساله به سختی حاضره انجامش بده.

  ​همیشه دوست داشتم،ثروتی داشته باشم،که نیاز نباشه،برای گذروندن زندگیم،کاری تا این حد سخت و طاقت فرسا انجام بدم.

  همیشه دنبال این بودم،که به نحوی درآمدم رو افزایش بدم و خودم رو از یه زندگی سخت جدا کنم.فکر می کردم کافیه درآمدم افزایش پیدا کنه تا بتونم به تمام اهداف مالی زندگیم دست پیدا کنم.

  رفتم دانشگاه و یاد گرفتم که چطوری درآمدم رو افزایش بدم،اتفاقا درآمدم افزایش پیدا می کرد،اما افزایش درآمد هم نمی تونست کمکی به من بکنه،بیشتر پولی که در می آوردم،خیلی راحت از دستم در میومد و عملا اوضاع مالیم،هیچ پیشرفتی نمی کرد.

  احساس کردم باید کسب وکارم رو عوض کنم،چون  کسب وکار فعلیم(آسانسور)ظرفیت این رو نداره که من رو به استقلال مالی برسونه.این بود که تصمیم گرفتم؛یه کسب و کار دیگه در کنار کار آسانسور راه  اندازی کنم.

  یه آتلیه عکاسی راه انداختم،اولش هم خوب بود،ولی نتونست باعث موفقیت من بشه و عملا در اون به شکست خوردم.

  بعد از اون کارگاه تولیدی پوشاک راه اندازی کردم،باز هم موفقیت به سراغ من نیومد.

  در واقع همه چیز داشتم،جز موفقیت مالی.بعد از این تجربه ها تمام سرمایه ام رو از دست دادم.

  ​حاصل اون همه تلاش شبانه روزی از 13سالگی،رسیدن به اوج بی پولی،ونهایت افسردگی و ناامیدی بود.

  ​با خودم فکر کردم،مشکل من چیه که نمی تونم از لحاظ مالی به موفقیت دست پیدا کنم،چرا با اینکه در زمینه های دیگه موفقم؛اما شرایط مالیم،بسیار سخته،مطمئن بودم؛یه جای کار یه مشکل ریشه ای داره،شروع کردم به مطالعه و تحقیق درباره اینکه چرا من،و خیلی ها که شبیه من هستن؛نمی تونن ثروتمند بشن؟

  ​از اونجاییکه وقتی انسان،برای رسیدن به خواسته اش با امید حرکت می کنه و اجازه نمی ده بار مشکلات و سختیهای زندگی،اون رو از حرکت باز داره،خداوند تمام جهان رو دست به دست هم میده تا اون رو حمایت کنه،مسیر درست رو نشون بده،در مسیر من هم آموزه هایی قرار گرفتن که مانند نوری در دنیای تاریک مالی من بود. 

  ​بعد از اون سال های سخت،دنیای جدیدی به روی من باز شد ومن وارد اون دنیا شدم.

  ​در مدت زمان بسیار کوتاهی نتایج مالیم تغییر کرد.

  اول فکر،بعد پول

   

  باورها و طرز فکرم:

  من فکر می کردم،باید سخت کار کنم تا پولدار شم(نابرده رنج گنج میسر نمی شود).غافل از اینکه بیشتر ثروتمندان دنیا،وقتی می خوابن پول در میارن.

  شروع کردم،به اصلاح باورهای خودم،با استفاده از عبارت های تاکیدی که هر روز با خودم تکرارشون می کردم،اون ها رو تغییر دادم،میدونی چه اتفاقی برام افتاد؟؟

  با یه دنیای تازه آشنا شدم،با آدم های جدیدی رفت وآمد پیدا کردم.

  وضعیت مالیم تغییر کرد،قراردادهایی بستم که تا قبل از اون خوابش رو هم نمیتونستم ببینم.

  شرکت آسانسوری که تا دیروز خرج کارمندانش رو به زحمت در میاورد،تبدیل شد به جایی که با کمترین حضور من،نه تنها هزینه های خودش رو پوشش میده،بلکه ماهیانه یک درآمد فوق العاده رو به حساب شخصی من واریز میکنه.

  من تونستم با تغییر باورهام،سیستمی رو پیاده سازی کنم که امروز با افتخار،بیشترین زمانم رو صرف آموزش موضوعاتی میکنم که میتونه به هر فردی برای ثروتمند شدن کمک کنه.

  ​وقتی به گذشته خودم نگاه می کردم،که چقدر سختی کشیدم،اما هیچ چیز نصیبم نشد.اما در مدت کوتاهی،با تکنیک ها وآموز شهای عالی،تونستم این چنین از لحاظ مالی رشد کنم،تصمیم گرفتم من هم به هموطنان خودم کمک کنم،تا اون ها هم از لحاظ مالی به رفاه کامل برسن.

  ​تمام آموزش ها،تجربیات وتکنیک هایی که به من کمک کرد تا از اوج سختی،به رفاه مالی دست پیدا کنم رو در دوره ای به نام مدرسه ثروت سازان،برات گردآوری کردم.

  با من همراه شو تا در بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان،تکنیک هایی رو به تو آموزش بدم که با اجرای اونها میتونی زندگی مالی خودت رو دگرگون کنی.

   

  چرا باید باورها و تفکرات قبلی خودم رو تغییر بدم؟


  با دقت به عکس زیر نگاه کن:

   


  این عکس نشون میده که اگه می خواهی،نتایج و دست آورد های زندگیت تغییر کنند،اول باید تفکراتت تغییر کنند،تا زمانی که تفکراتت تغییر نکرده،همون نتایجی در زندگیت رقم خواهد خورد که تا به امروز خورده.

  بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان به تو کمک میکنه که در ابتدا تفکراتت رو تغییر بدی،و بعد با اقدامات جدیدی که انجام میدی،نتایج جدیدی در زندگیت رقم بخوره.

   

  تا زمانی که ریشه یک درخت(فکر) عوض نشه؛میوه(نتایج) عوض نخواهند شد

   

   

  چرا بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان تهیه شد؟

  من مجید رشیدی،مدرس کارآفرینی و مهارت های کسب ثروت،سال هاست دارم در مورد این موضوع تحقیق میکنم که چرا خیلی از افراد با اینکه پتانسیل بالایی برای رسیدن به ثروت دارن،هنوز درگیر اجاره خونه و مسائل روزمره شون هستن،مشکلی که خودم سال ها با اون درگیر بودم،این بود که با اینکه درآمدم افزایش پیدا می کرد،اما کیفیت زندگیم تغییر خاصی نمی کرد.
  متوجه شدم،علاوه بر خودم،آدم های بسیار زیادی هستن که با اینکه درآمد خیلی خوبی دارن،اما اون ها هم نتونستن؛وضعیت مالی خوبی رو تجربه کنن.خیلی ها با اینکه در برهه های زیادی در زندگیشون،پول خیلی زیادی به دست آورده بودن،بر اثر یک اتفاق و یک شبه قسمت اعظمی از داراییشون رو از دست می دادن.
  این موضوع باعث شد که تا اونجاییکه می تونم،در افکار و رفتار ثروتمندان دنیا متمرکز بشم و از جهات مختلف اون ها رو تحلیل کنم،و به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کردم.

  در دنیای ثروتمندان هیچ محدودیتی وجود ندارد

   

  نبود آگاهی،دلیل بسیاری از عدم موفقیت های مالی

  به نظر من،خلا امروز ما در جامعه  آگاهیه،خیلی از آموزه هایی که باید در مدرسه به ما آموزش داده میشد، بطور کلی فراموش شده ان.

      به ما یاد ندادن که:

  •      چطوری می تونیم پول در بیاریم؟
  •     چطور با پول رفتار کنیم؟
  •     چطوری برای خودمون هدفگذاری کنیم؟
  •     چطور هم به جامعه خدمت کنیم،وهم درآمد خیلی خوبی داشته باشیم؟
  •     چطور با کمک کردن به دیگران،امکان ثروتمند شدن خودمون رو افزایش بدیم؟

  در عوض

      به ما یاد دادن که:

  • پول چرک کف دسته.
  •     تمام پولدارها،مال حروم خوردن که پولدارشدن:

        هر که افزون شد سیم و زرش     یا خودش دزد بوده یا پدرش

  •     برای پول در آوردن باید سخت کار کرد.
  •     نمیشه هم پولدار بود؛هم زندگی خوبی داشت.

  این خلا آگاهی،باعث شد که احساس مسئولیت کنم و دوره ای رو با بالاترین کیفیت ممکن تهیه کنم و در دسترس افرادی قرار بدم که دوست دارن زندگی مالیشون تغییر کنه.

   

   

  ویدئوی چرایی طراحی دوره آموزشی مدرسه ثروت سازان:

   

   

   

   

  خرید محصول بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان

  8جلسه آموزش تصویری

  جزوه و دستورالعمل هر جلسه

  فایل صوتی تمام جلسات

  زمان دروه:10ساعت

   

  ۲۶۵,۰۰۰ تومان

  ۲۹۵,۰۰۰ تومان


  توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

   

   


  سرفصل های بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان:


  جلسه اول:چرا بعضی ها هیچ وقت ثروتمند نمیشن؟

   

  در این جلسه،با موضوع بسیار مهمی به نام باورهای ثروت ساز آشنا میشی،به نظر من مهمترین دلیلی که باعث میشه خیلی از افراد هیچ وقت ثروتمند نشن اینه که باورهاشون با پول و ثروت ناسازگاره.

  در جلسه اول با نحوه برنامه ریزی ذهن آشنا میشی و یاد می گیری که باورهای مخرب خودت رو چطور شناسایی کنی؟

  •     برنامه ریزی کلامی
  •     برنامه ریزی الگوگیری                                    
  •     برنامه ریزی رویدادی یا اتفاقی

   

  جلسه دوم:آشنایی با مهمترین افکار ثروتمندان

  مهمترین فاکتوری که افراد ثروتمند رو از بقیه افراد جامعه متمایز میکنه،افکارشونه،ثروتمندان از تفکراتی برخوردارن که در هر شرایطی با استفاده از اون افکار میتونن بارها و بارها برای خودشون ثروت خلق کنن.

  فکر کن همین امروز تمام پول و سرمایه کارآفرین بزرگ احد عظیم زاده رو ازش بگیری،میدونی چه اتفاقی میفته؟اون خیلی راحت دوباره شروع میکنه به ساختن امپراتوری خودش!!میدونی چرا؟ چون تو نمیتونی فکرش رو ازش بگیری،اون با فکرش دوباره شروع میکنه به تولید ثروت.

  در جلسه دوم با 10 تا از مهمترین تفکرات ثروتمندان آشنا میشی و یاد می گیری که چطور از این به بعد تو هم مثل اون ها فکر کنی تا تو هم بتونی به ثروت مورد نظرت دست پیدا کنی.

     چه تفکراتی ثروتمندان را از فقرا جدا می کند؟

  •     مقایسه تفکر خود با افکار ثروتمندان
  • جایگزین کردن افکار خود با افکار ثروتمندان دنیا
  • استفاده از عبارات تاکیدی برای جایگزینی افکار

   


  جلسه سوم:ارزش های پولی و نقطه شروع

  1-ارزش های پولی

  قبل از اینکه بخواهی پول زیادی وارد زندگیت بشه،باید برای خودت مشخص کنی که چرا این مقدار پول رو می خواهی؟

  خیلی از ادم های پولدار(نه ثروتمند)برای رسیدن به پول،از خیلی از چیزهای بسیار مهم زندگیشون میگذرن، و وقتی به پول میرسن،میبینن که مهم ترین داراییهای زندگیشون رو از دست دادن.

  در جلسه سوم،تو با مفهوم ارزش ها در زندگی آشنا میشی؟ارزش هایی که اگه اون ها رو پیدا کنی بهت خیلی کمک می کنه تا بتونی سریعتر ثروتمند بشی.

  ​یکی از مهمترین مسائلی که تو باید به اون اهمیت بدی،اینه که تنها به یک بعد از ابعاد زندگی فکر نکنی،با استفاده از تکنیک ارزش ها، تو میتونی،هم به ثروت برسی،و هم به بقیه فاکتورهای مهم زندگیت.

  •     تکنیک نردبان ارزش ها
  •     تکنیک پرسش های چالشی

    

  2-تعیین نقطه شروع

  خیلی از افراد هدف های درست و روشنی برای خودشون انتخاب می کنند،اما بیشترشون نمیدونن در کدوم نقطه قرار دارن.در واقع اگرچه خیلی از ما نقطه پایانی اهدافمون رو مشخص کردیم،اما درک درستی از شرایط امروزمون نداریم،در این جلسه یاد می گیری که چطور نقطه شروع خودت رو ترسیم کنی.

  •     ایجاد نظم مالی با استفاده از تکنیک 5پوشه.

   

  گاهی اوقات فاصله ما با استقلال مالی تنها،یک ساعت بیشتر کار کردن در طول روزه

   

  جلسه چهارم:هدفگذاری

  فرق بین هدف و آرزو رو میدونی؟

  خیلی ها فکر می کنن که هدف خاصی رو در زندگیشون دارن دنبال می کنن،غافل از اینکه نمی دونن بیشتر آرزوی رسیدن به ثروت رو دارن تا هدف ثروتمند شدن.

  در این جلسه بطور کامل یاد می گیری که چطور اهداف مالی خودت رو تعیین کنی، که هر چه زودتر اون هدف ها به واقعیت زندگیت تبدیل بشن.

  •     ویژگیهای اهداف مالی.
  •     اقدامات لازم برای رسیدن به اهداف مالی.

   

  جلسه پنجم:آشنایی با فرآیند استقلال مالی

  در این جلسه با مفهوم فوق العاده استقلال مالی آشنا میشی؟یکی از پایه های بسیار مهم ثروتمند شدن، اینه که به اسقلال مالی دست پیدا کنید.

  در جلسه پنجم با یه فرمول بسیار ساده به نام فرمول استقلال مالی آشنا میشی.

      چرا باید بر هر سه جنبه فرمول استقلال مالی متمرکز بشیم؟


  جلسه ششم:تکنیک های افزایش درآمد

   

  از حیث مشغولیت به کار،افراد به سه دسته بیکار،کارمند و صاحب کسب وکار تقسیم میشن. در این جلسه برای هر کدوم از این دسته ها راهکارهایی ارائه میشه که می تونن با استفاده از اون ها درآمد خودشون رو افزایش بدن.

  •     آشنایی با تفکرات خطی و پیرامونی
  •     ارایه راهکارهای افزایش درآمد برای کارمندان
  •     درآمد غیر فعال و روش های ایجاد آن


  جلسه هفتم:مدیریت پول

  یکی از دروسی که باید در مدارس ما جز واحدهای آموزشی قرار بگیره،نحوه مدیریت پوله.مشکل خیلی از افرادی که همیشه در آخر ما پول کم میارن، این نیست که درآمدشون کمه،بلکه مشکل اصلی اینه که اون ها بلد نیستن چطور پولشون رو مدیریت کنند.

  در جلسه هفتم با تکنیک های فوق العاده مدیریت پول آشنا میشی.

  •     چگونه حساب دخل وخرج خود را داشته باشیم؟
  •     چطور رفتار خرید خود را تغییر دهیم؟
  •     چطور نشتی های جیب خود را پیدا کنیم؟

  پس انداز کردن،تنها بخشی از دانش مدیریت پول است


  جلسه هشتم:سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری،یکی از مهم ترین پایه های ثروتمند شدنه. در جلسه هشتم یاد می گیری که هنگام سرمایه گذاری باید چه نکاتی رو رعایت کنی.

  •     یک نوع سرمایه گذاری یا سبد سرمایه گذاری؟
  •     نکات مهم سرمایه گذاری در ملک
  •     آشنایی با بهره مرکب
  •     آشنایی با بیمه عمر

   

  ویدئوی معرفی سرفصل های دوره آموزشی مدرسه ثروت سازان:

   

   

   

  خرید محصول بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان

  8جلسه آموزش تصویری

  جزوه و دستورالعمل هر جلسه

  فایل صوتی تمام جلسات

  زمان دروه:10ساعت

   

  ۲۶۵,۰۰۰ تومان

  ۲۹۵,۰۰۰ تومان


  توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

   

  باتهیه این بسته چه چیزهایی دریافت می کنم؟

  بیش از 10 ساعت ویدیوی آموزشی،تهیه شده در استودیو ثروت سازان

   

  جزوه ودستورالعمل تمام رنگی هر جلسه

   

  فایل صوتی هرجلسه


  بعد از خرید چه اتفاقی برای من میفته؟

  بعد ازخرید،لینک دانلود تمام فایل های تصویری،صوتی و پی دی اف،در پروفایلتون قرار می گیره.

   

  آیا ثروتمندان دنیا از راز خاصی برای ثروتمند شدن استفاده می کنند؟

  برای ثروتمند شدن،هیچ رازی وجود نداره که تو به اون دسترسی نداشته باشی،اگه زندگی ثروتمندان ایرانی و غیر ایرانی رو مطالعه کنی،می بینی که هیچکدوم از اون ها نه جز نوابغ بودن؛و نه از راز عجیب و غریبی استفاده کردن.


   

  اون ها فقط مثل بقیه آدم ها فکر نکردن،با تغییر تفکراتشون و اقداماتی که انجام دادن،تونستن ثروت های میلیارد دلاری خودشون رو به دست بیارن.

  ​تو هم می تونی،مثل احد عظیم زاده،وارن بافت،اپرا وینفری،شهرام فخار،فاطمه مقیمی و ریچارد برانسون،نه تنها خودت ثروتمند بشی،بلکه کمک کنی دیگران هم ثروتمند بشن.

   

   

  چرا من فرد مناسبی برای تدریس این دوره هستم؟

  من،مجیدرشیدی،بیش تر از17ساله که در صنایع مختلف به کسب تجربه پرداختم،علاوه بر این تحصیلات خودم رو تا مقطع کارشناسی ارشد کارآفرینی ادامه دادم،یعنی هم از لحاظ علمی،و هم از لحاظ عملی تجربه کافی برای اینکار دارم؛در ضمن تمام آموزه های دوره را در زندگی خود اجرا کرده و نتایج اون رو در زندگی خودم دیدم.در 30سالگی:مدیر 3شرکت با زمینه های کاری متفاوت هستم و در حال انجام کاری (آموزش)هستم،که عاشقانه آن رو دوست دارم.و این یعنی زندگی که همیشه دنبالش بودم.

   

   

   

  پاسخ به چند پرسش متداول در باره بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان

   

  1-آقای رشیدی،اگه تو این دوره شرکت نکنم،اتفاق خاصی برام میفته؟

  معلومه که نه.زندگی تو به همون روال قبلیش ادامه پیدا خواهد کرد،همون نتایجی که قبلا می گرفتی،دوبار خواهی گرفت.بدون هیچ کم وکاستی.

  ولی فراموش نکن،وضعیت امروز تو نتیجه انتخاب هایه که دیروز انجام دادی، پس اگه میخوای فردا به نتایجی بهتری در زندگی دست پیدا کنی،امروز باید انتخاب هات رو تغییر بدی.

   

  2-آقای رشیدی،من بعد از گذروندن این دوره ثروتمند میشم؟

  برای ثروتمند شدن،ما باید یاد بگیریم تفکراتمون رو تغییر بدیم، بعد از این تغییرات ما می تونیم زندگی رویایی خودمون رو خلق کنیم. شما بعد از گذروندن این دوره تمام تغییرات لازم رو در خودتون ایجاد می کنید و روز به روز زندگی مالیتون بهبود پیدا میکنه.اما ثروتمند شدن یک فرآیندیک شبه نیست،هیچ ثروتمندی در دنیا بر اثر اتفاق به ثروت نرسیده است.

   

  3-آقای رشیدی،من بعد شش ماه می تونم به استقلال مالی برسم؟

  این از اون دسته سوالاتیه که واقعا جواب دادنش بسیار مهمه.از طرفی باید بگم هیچ غیر ممکنی در دنیا وجود نداره،از طرفی باید بگم به ندرت پیش میاد،که فردی بدون هیچ پشتوانه ای و با شروع از صفر بتونه ظرف کمتر از شش ماه به استقلال مالی دست پیدا کنه.

  یعنی اگه کسی بدون دونستن شرایط شما و میزان تواناییهاتون وهمچنین وضعیت مالی امروزتون،یه همچین قولی بهتون بده،تضمین میکنم که داره دروغ میگه.

  اگه بیل گیتس،یک شبه به پول میلیارد دلاری دست پیدا میکنه، برای اینه که سال ها قبلش تلاش کرده و یک مسیر مشخض رو طی کرده،درواقع بیل گیتس یک شبه پولدار نشده،بلکه ظرف بیست سال و یک شب به پول رسیده.

  حالا اگه تو خودت رو در شرایطی میبینی که بتونی ظرف شش ماه انقدر درآمدت رو افزایش بدی که به استقلال مالی برسی،این بسته به تو در آسون تر طی شدن این مسیر بسیار کمک می کنه.

   

  4-تمایز این بسته با محصولات مشابه چیه؟

  1-شاید مهم ترین تمایز این بسته اینه که مدرسش،مجید رشیدی، فردیه که علاوه بر این که دوره های دانشگاهی در بالاترین سطح کشور رو گذرونده،بیشتر از 17سال کار اجرایی کرده و تونسته بیزینس های مختلفی رو راه اندازی کنه و به راه اندازی بسیاری از بیزینس های کوچک و بزرگ کمک کرده.تجربه شکست ها و پیروزی های بسیار زیاد مجید رشیدی، باعث شده که این دوره با دوره های دیگه متفاوت باشه.

  2-دومین تمایز این بسته اینه که با توجه به پرسش هایی که در طول گذروندن دوره میتونی از طریق ایمیل،یا صفحه همین بسته بپرسی،فایل های جدیدی به عنوان آپدیت به محصول اضافه خواهد شد.

   

  5-چه کسانی باید این بسته را تهیه کنند؟

  • ​​افرادی که هر چه تلاش می کنند،تغییری در میزان درآمدشون ایجاد نمیشه.
  • ​افرادی که هدف مالی بزرگی دارند.
  • ​افرادی که باهوش هستند،و می دانند که افراد باهوش به جای تجربه شخصی،از تجربه دیگران استفاده می کنند.

   

  6-چه کسانی نباید این بسته را تهیه کنند؟

  • افرادی که به تمام اهداف مالی خود دست پیدا کردن.
  • ​افرادی که می تونن هر چیزی که دوست دارن بخرن.
  • ​افرادی که هیچ حسرت مالی در زندگی خود ندارن.

   

  7-آیا ضمانتی برای کار خودتون دارین؟

  بهت قول میدم،اگه به هر دلیلی محصول رو تهیه کردی و محصول اون چیزی نبود که تو انتظار داشتی،بدون اینکه سوالی ازت بپرسم،کل پولی که به هر طریقی پرداخت کردی رو فقط با یک تماس با شماره 22373794-021بهت برگردونم.تو برای ابراز نارضایتی از محصول 8 روز بعد از خریدت زمان داری.پس به هیچ وجه نگران مبلغی که پرداخت کردی نباش.

   

  8-از چه طریقی می تونم این بسته رو تهیه کنم؟

  1-بهترین روش اینه که همین الان گزینه خرید رو انتخاب کنی و با استفاده از کارت بانکی خریدت رو انجام بدی.

  2-روش دوم اینه که مبلغ دوره رو به شماره کارت 6219861015864464 بانک سامان،به نام مجید رشیدی،واریز کنی و با شمار22373794-021تماس بگیری تا همکاران من،حساب کاربریت رو شارژ کنن تا بتونی به فایل های دوره دسترسی پیدا کنی.

   

  خرید محصول بسته آموزشی مدرسه ثروت سازان

  8جلسه آموزش تصویری

  جزوه و دستورالعمل هر جلسه

  فایل صوتی تمام جلسات

  زمان دروه:10ساعت

   

  نکته: خرید دانلودی این محصول بهترین انتخاب برای شما می باشد زیرا:
  1. قیمت آن به نسبت خرید فیزیکی ارزان تر است
  2. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
  3. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد و لازم نیست منتظر باشید تا 2 روز آینده از طریق پست به دستتان برسد.
  4. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


  توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

  مطالب مرتبط

  نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

  captcha Refresh
  captcha Refresh
  امین ظاهری:
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام آقای رشیدی
  ممنونم از پاسخ خیلی خوبتون
  با توجه به اینکه فرمودید که ایجاد کسب و کار یک هدف مالی نیست پس برای ایجاد کسب و کار و سایر سرمایه گذاری ها نیاز به هدف گذاری داریم یا خیر؟؟؟اگر نیاز هست باید چگونه انجام دهیم؟؟؟ مثلا برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی باید چه هدف هایی را تعیین کنیم و چه چیزهایی را در شروع کار مشخص کنیم؟؟؟

  من این محصول را در تاریخ 1395/10/28 خریده ام
  پاسخ

  مجید رشیدی
  مجید رشیدی پاسخ داده:
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلان دوباره امین عزیز.

  ببینید،ایجاد یک کسب وکار،از لحاظ ماهیت مالی یک هدف نیست،بلکه نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود،اما برای راخه اندازی یک کسب وکار ما باید هدفهای خود را مشخص کنیم.مثلا:1-هدفگذاری برای اینکه قرار است در چه حوزه ای کسب وکار راه اندازی کنی،و محقق کردن آن هدف از طریق بالا بردن دانش تخصصی در آن حوزه.

  2-هدفگذاری برای فراهم کردن سرمایه مورد نیاز،برای شروع کسب وکار.

  در مورد کسب وکار اینترنتی هدفگذاری های شما باید به شکل زیر باشد.

  1-مشخص کردن میزان دانش مورد نیاز برای راه اندازی اولیه یک کسب وکار اینترنتی و انجام اقدامات لازم برای این آموزش.

  2-تعیین هدف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت مالی(باید مشخص کنید،می خواهید درآمد شما در سال اول،در 5سال اول و در ده سال اول چگونه باشد).

  موفق باشی و سربلند

  ارادتمند

  مجید رشیدی

  پاسخ

  امین ظاهری:
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام
  با تشکر از محصول خوبتون
  آقای رشیدی من در حین استفاده از دوره ابهامی برایم پیش آمده
  در قسمت هدفگذاری ما باید 3 تا 5 هدف انتخاب کنیم و اهداف ما سه دسته هستند اهداف کوتاه مدت میان مدت و دراز مدت آیا برای هرکدام از این سه دسته باید 3 تا 5 هدف مشخص کنیم یا در مجموع باید 3 تا 5 هدف مالی برای کل زندگی مون مشخص کنیم؟؟؟ و اینکه اهداف بعد از پنج سال را چگونه مشخص کنیم ؟؟؟ و آیا مثلا اینکه در آمد من 10 میلیون در ماه باشد می تونه هدف مالی باشد یا فقط خرید خونه و ماشین و ایجاد کسب و کار و ... باید باشه ؟؟؟
  با تشکر.

  من این محصول را در تاریخ 1395/10/28 خریده ام
  پاسخ

  مجید رشیدی
  مجید رشیدی پاسخ داده:
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام آقای ظاهری عزیز؛درود بر شما.

  1-ببینید شما باید برای هر دسته از اهدافتان  3تا 5 هدف مشخص کنید.

  2-اهداف بعد از 5 سال را باید با رویا پردازی انتخاب کنید،همان طوری که در جلسه چهارم توضیح داده ام.

  3-اینکه درآمد شما در ماه 10 میلیون تومان باشه،بله یک هدف مالی است.خرید منزل و خودرو هم اهداف مالی هستند.

  4-اما ایجاد یک کسب وکار جدید،به تنهایی یک هدف مالی نیست.راه اندازی یک کسب وکار،یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود که در جلسه هشتم به آن اشاره شده است.اما فراهم کردن پول مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب وکار،یک هدف مالی است.

  شما می توانید از همین طریق سئوالات دیگر خود را بپرسید.

  سربلند وپایدار باشید.

  پاسخ

  behruz pishdad:
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  هیچ اتفاقی>اتفاقی نیست.هیچ موفقیتی اتفاقی نیست.دوستانی که الان تو این جا دارن کامنت منو میخونن هم جذب شدن به سمت این سایت یه چیزی باعث شده.بنظر من یکی از راه های ایجاد انگیزه طرح رقابته.پیشنهاد من به استاد عالیقدر و کاربران عزیزش اینه که یک چالش طراحی کنیم.یک مسابقه موفقیت.من که اماده ام.

  من این محصول را در تاریخ 1395/11/10 خریده ام
  پاسخ

  behruz pishdad:
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
  illegal0 downvote0 | 2upvote

  سلام دوستان.خواستم به یک نکته ایی اشاره بکنم در مورد این پکیج و محصول ارزشمند تا شاید بتونید راحت تر در مورد تهیه این تصمیم بگیرین.بنظر من توی اینترنت اگه سرچ کنید میبینین سایتی زیادی در این مورد و موضوع بالا میاد ولی نکته ایی که میخوام بهش اشاره کنم اینه:چه کسی بهتر از استاد رشیدی میتونه باشه؟کسی که متخصص این کاره؟کسی که همچیز رو تست کرده و خطا و ازمون کرده؟موشکافانه بسنجیم متوجه میشیم که هزینه و مبلغ این اموزشادر مقابل تجارب و زمانی که ایشون برای کسب اونها گزاشتن واقعا ناچیزه
  پس بهتره به یک راهنما و استادی اعتماد کنیم که خودش این راهو رفته و در موردش تحصیل کرده

  من این محصول را در تاریخ 1395/11/10 خریده ام
  پاسخ

  رضا مرادمجیدی:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
  illegal0 downvote0 | 1upvote

  سلام جناب رشیدی ضمن تشکر از توضیحات گرم و صمیمی شما بنده مایل هستم از تجربیات و آموزشهای شما استفاده کنم ولی از آنجایی که تجربه خوبی نسبت به پرداخت انترنتی ندارم لطفا شرایطی را ایجاد نمایید که بسته درب منزل تحویل و وجه آن به مامور پست پرداخت شود . با تشکرپاسخ

  موسوی(مسئول فروش) پاسخ داده:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
  illegal0 downvote0 | 0upvote

  سلام،اقای مجیدی عزیز؛سپاس از انرژی مثبتی که به مجموعه دادین؛ممنون از پیشنهاد جنابعالی،اما در حال حاضر،با توجه به مشکلات پستی،امکان پرداخت در محل وجود ندارد.خرید دانلودی،امروزه یکی از مناسب ترین شیوه ها برای خرید بسته های آموزشی می باشد،پیشنهاد میکنیم این روش را امتحان بفرمایید.

  پاسخ

  خرید این محصول

  به اشتراک بگذارید

  عضویت در خبرنامه

  باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.


  ایمیل خود را وارد نمائید